czekam

Nie pisałam, bo nic się nie dzieje. Wiosnę niestety diabli wzięli. Mąż na szczęście wyzdrowiał. A ja trwam w zawieszeniu pomiędzy stresem i ciekawością przed zabiegiem. Martwię się o jego przebieg ale czekam na wynik. Staram się czymś zająć by nie myśleć. Byle do środy.

Ostatnie tygodnie żyję na Otrivinie. Wiem, że nie można go używać dłużej niż tydzień ale inaczej nie umiem funkcjonować. Zatkany nos utrudnia mi mówienie, co bardzo męczy szczególnie w pracy i oddychanie co przeszkadza mi spać. Próbowałam leków bez recepty na rozrzedzenie kataru i udrożnienie zatok- nie pomogło. Robiłam gorące napary z amolem do wdychania- też nie pomogło. Zatkany nos sprawia, że nie mam smaku, a ciągłe usiłowanie opróżnienia nosa zatyka mi uszy i kręci mi się w głowie. Byłam już zrobić zdjęcie zatok. Wizytę do laryngologa-alergologa mam na początku kwietnia. Ciekawe co powie lekarz na tyle tygodni kataru bez żadnych innych objawów. Mam nadzieję, że te zatkane zatoki nie będą mnie męczyły kolejny miesiąc aż do wizyty.

W pracy trwa gorący okres. Dni adaptacyjne, zajęcia otwarte, szkolenia. Po powrocie ze szpitala muszę dopiąć wszystko z teatrzykiem na dzień wiosny na ostatni guzik, zrobię też zebranie z rodzicami.

Tymczasem z wielką niecierpliwością czekam na jakiś przełom. Najlepiej na porządną i trwałą dawkę słońca i ładnej pogody. Wtedy znów ruszą prace na budowie i może dzięki temu, na moment, oderwę swoje myśli od tego wszystkiego od czego chcę je oderwać.

 

6 Komentarze

  1. mam nadzieję, że szybko wrócisz do zdrowia.
    Wiosna już tak blisko, za oknem ostatnie chwile zimowej pogody… potem już będzie tylko słońce:)
    Wierzę, że wraz z tymi promieniami poczujesz się lepiej…
    pozdrawiam ciepło:)

  2. Na katar polecam Sulfarinol-można przespać całą noc, katar mam wrażenie że też po nim szybciej mija ;) Zdrówka życzę ;)

  3. Jeśli to katar alergiczny,to może on być bardzo upierdliwy.Ja czasem przy tym kicham non stop,”płaczę”,trę oczy,bo swędzą,pieką itp.Mam nadzieję,że szybko uda się lekarzowi zdiagnozować,skąd ten katar i da leki,które zminimalizuja objawy.Powodzenia

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.